AŻ 100 MG EKSTRAKTU RÓŻEŃCA GÓRSKIEGO!

Różeniec górski Premium – Suplement diety w postaci kapsułek, zawierający wysokiej jakości ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.),  standaryzowany na 4% salidrozydu.

Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego

przyczynia się do zachowania optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej. Wspiera organizm w przystosowaniu się do emocjonalnego stresu i wysiłku fizycznego oraz pomaga radzić sobie z indukowanymi przez stres objawami takimi jak ból głowy i zmęczenie. Ponadto korzystnie wpływa w przypadku trudności ze snem oraz wspiera potencję.

Przeznaczenie

Dla osób dorosłych, dążących do utrzymania optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej. Szczególnie polecany osobom narażonym na przewlekły stres oraz osobom aktywnym fizycznie.

Uwaga: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie stosowania preparatu nie stosować leków uspokajających czy przeciwlękowych.

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja:

1 kapsułka raz dziennie w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

1 Kapsułka 2 Kapsułki
Ekstrakt różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.), w tym: 100 mg
salidrozyd (4%) 4 mg

Składniki: ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.), substancja wypełniająca – celuloza; substancje przeciwzbrylające – dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki: żelatyna, barwnik – E 171).